Умови використання

 • Для використання послуг порталу Eutenders дійсні положення, які відповідають Загальним умовам використання.
 • Будь-які виключення із правил або додаткові умови, згідно з Загальними умовами використання, дійсні тільки на основі письмового повідомлення.
 • Договірні відносини між порталом EuTenders та замовником встановлюються шляхом регістрації замовлення на веб-сайті EuTenders.
 • Користувач забов`язується зберігати свій пароль та им`я користувача, які предоставить йому портал EuTenders, як службову таємницю. Користувач також погоджується з тим,що використовувати ці дані буде тільки довірена особа. Можливі витрати, які можуть з`явитися через (можливе) зловживання, несе користувач порталу.
 • Користувач погоджується, що ознайомлен з інструкціями та правилами користування порталом EuTenders,а також, що він буде враховувати ці правила та рекомендації в частині, що стосується захисту авторських прав та дотримуватись діючого законодавства.
 • Пропозиція порталу EuTenders не є обов`язкова. EuTenders зберігає за собою право до внесення змін в пропозиції також після того, як замовник прийняв пропозицію, якщо цього вимагають технічні обмеження або якщо це стосується невеликих змін. Властивості, наведені в інструкціях, проспектах ті інших матеріалах не є обов`язковими.
 • Користування та доступ до порталу EuTenders забезпечується 24 годин на добу, кожний день в року, крім слідуючих випадків.
 • Інформація на порталу EuTenders має лише інформатівний характер та не призначена для офіційної або інвестиційної діяльності.
 • Портал EuTenders не несе відповідальності у випадку неотримання загальних оголошень, якщо їх немає в базі даних портала EuTenders. Портал EuTenders також не відповідає за можливі завдані збитки.
 • Інформацію з портала EuTenders не дозволяється копіювати, передруковувати, перепродавати або використовувати в комерційних цілях без дозволу власників прав. Договір по використанню послуг EuTenders складається на строк 12 місяців з можливостью його продовження. Право використання та пароль неможливо скасувати перед кінцем терміну дії договору. В ціннику послуг вказана ціна на замовлення, яка залежить від кількості профілів пошуку, країн та електронних адрес.
 • Для забезпечення якістного використання порталу загальних замовленнь EuTenders, користувач забов`язується при доступу та використанні послуг портала EuTenders дотримуватись всіх інструкцій та інших правил користування, які перечислені на веб-сайті. Постачальник послуг гарантує відповідне обладнання лише на своєму веб-сайті та ніяк не може відповідати за будь-які неправильні або незаконні факти, які з`явилися в результаті використання невідповідного обладнання або невідповідної поведінки користувача.
 • Постачальник послуг гарантує, що всі дані про замовника,що відповідають Закону про захист особистих даніх та інших положень про захист особистих даніх, рахуються особистими даними та забов`явується захищати їх та використовувати згідно положень Закону о захисту особистих даніх.
 • Замовник має право будь-коли вимагати від постачальника послуг письмове підтвердження, що постачальник не буде більше використовувати його особисті дані для повідомленнь та вимагати видалення своїх даних із бази даних порталу. Замовник дає дозвіл на надсилання йому повідомленнь та можливих рекламних оголошень від порталу EuTenders.
 • A single card payment is without recurring.
 • Eutenders гарантує повернення грошей протягом 8 днів. Якщо ви не задоволені сервісом ПРО аккаунта з якоїсь причини, ви можете отримати повне повернення коштів, якщо ви скасуєте свій аккаунт протягом перших 8 днів. Будь ласка, надішліть свій запит на [email protected] або використовуйте контактну форму, вказавши в темі листа: Запит повернення коштів.
EuroTranslate d.o.o.
Kotnikova 5
1000 Ljubljana
ЄС-Словенија

Tel:+386.3130.3697
Fax +386.1430.1542
ID: SI19860226

Bank info:
NLB d.d., Linhartova 3, 1000 Ljubljana, ЄС-Словенија

SWIFT: LJBASI2X
IBAN: SI56 0201 1026 0528 628

EuTenders